Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Wyjścia do kina

Interesuje Cię wyjście do kina, ale wszyscy Twoi znajomi mają już swoje plany? Chcesz obejrzeć najnowszy film ulubionego reżysera, ale nie masz z kim pójść?

Towarzysko.pl to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i proponujemy Ci nowe znajomości, dzięki którym będziesz mógł spędzić czas w miłym towarzystwie. Stawiamy na spotkania w rzeczywistości, niż poznawanie się w wirtualnym świecie. Atmosfera panująca na naszych spotkaniach jest tak wyjątkowa, że po kilku wspólnych wyjściach do kina, będziesz spotykał się z nami, jak ze starymi znajomymi.Proponowane przez nas wspólne wyjście do kina to doskonała okazja, aby nawiązać nowe znajomości i poznać fascynujących ludzi, a jednocześnie obejrzeć gorące nowości kinowe.

Dzięki naszym spotkaniom, nie tylko zaspokoisz głód kulturowy, ale także spędzisz dzień w nowym - miłym towarzystwie. Dzięki temu, że nie mamy żadnych ograniczeń, na nasze spotkania przychodzą osoby w różnym wieku. Organizując wspólne wyjścia do kina, zawsze dbamy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Bardzo często mamy dostęp do zniżkowych biletów. Przed każdym seansem spotykamy się w kinowej kawiarni tak, aby mieć czas na wspólne zapoznanie się.

Nie znalazłaś/eś interesującego wydarzenia? Jesteś otwartą osobą i masz pomysł na własne ciekawe wydarzenie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zgłoś swoją propozycję i korzystaj z przywilejów naszych gospodarzy.
Pomożemy Ci w zorganizowaniu własnego wydarzenia i wesprzemy Cię swoim doświadczeniem. Jako gospodarz będziesz mieć jeszcze więcej okazji na poznanie ciekawych i interesujących osób!
Więcej szczegółów na temat gospodarzy znajdziesz w sekcji Pomoc i Wsparcie.

Ostatnio aktywni:

Mariusz   Mateusz   bk   Ania   Kasia   Aleksandra   Mateusz   Michał   Lilka   Ola   Remigiusz   Piotr   Żrebaczek   Monika   Natalia   Alba1234   Robert,R   kacper   Konstanty  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry