Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Wydarzenia kulturalne

Szukasz interesującego i kreatywnego sposobu na nudę? Chcesz miło spędzić czas w towarzystwie fajnych osób? Oferujemy Ci prawdopodobnie najlepsze i najciekawsze wydarzenia kulturalne w Warszawie. A jeśli nie masz z kim na nie się wybrać, proponujemy Ci spotkania z nowymi osobami, które podobnie jak Ty - szukają nowych i wartościowych przyjaźni. Dzięki nam i naszym spotkaniom, nie tylko zaspokoisz głód kulturalny, ale także spędzisz dzień w nowym - miłym towarzystwie.

Towarzysko.com to idealne miejsce dla Ciebie. Wychodzimy z założenia, że przyjemniej jest spędzać czas w towarzystwie niż samemu. Stawiamy na spotkania w rzeczywistości niż poznawanie się w wirtualnym świecie. Proponujemy wspólne wyjścia na rozmaite wydarzenia w Warszawie - koncerty, warsztaty, wystawy, itp. Zapewniamy dobrą zabawę i świetne towarzystwo. Nasz serwis to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą poznać nowych znajomych i razem z nimi fajnie spędzić czas. To także serwis dla osób, które chciałyby spędzać czas wolny w towarzystwie innych, a nie mają akurat pomysłu na to z kim, gdzie i w jaki sposób. Proponowane przez nas wspólne wydarzenia kulturalne w Warszawie to doskonała okazja, aby nawiązać nowe przyjaźnie, poznać fascynujących ludzi i jednocześnie miło spędzić czas.

Nie znalazłaś/eś interesującego wydarzenia? Jesteś otwartą osobą i masz pomysł na własne ciekawe wydarzenie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zgłoś swoją propozycję i korzystaj z przywilejów naszych gospodarzy.
Pomożemy Ci w zorganizowaniu własnego wydarzenia i wesprzemy Cię swoim doświadczeniem. Jako gospodarz będziesz mieć jeszcze więcej okazji na poznanie ciekawych i interesujących osób!
Więcej szczegółów na temat gospodarzy znajdziesz w sekcji Pomoc i Wsparcie.

Ostatnio aktywni:

Sarah   Magda   Wiola   Aneta   Johnny38   Joanna   Marta   Michał   Marta   Ola   Ewa   Andrzej   Kaja   Marta   Paulina   Nika   Krzysiek   Witold   Sjarek  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry