Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Wyjście na kolacje

Interesuje Cię wyjście ze znajomymi w Warszawie, ale nie wiesz dokładnie dokąd pójść? A może interesuje Cię wieczorne wyjście na kolację, do knajpy lub do pubu, ale nie masz z kimś wyjść, bo wszyscy Twoi znajomi mają już swoje plany i są zajęci? Mamy na to idealne rozwiązanie! Towarzysko.com to miejsce stworzone dla takich osób jak Ty. To profesjonalny i jedyny w swoim rodzaju serwis dla osób, które chcą spędzić czas wolny w miłym towarzystwie, ale nie mają pomysłu na to z kim, gdzie lub w jaki sposób.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom organizujemy wyjścia o różnym charakterze. Dzięki nam i z nami możesz wybrać się zarówno do knajpy, jak i na elegancką kolację do modnej restauracji. Możesz też pójść do pubu i spróbować nowych smacznych drinków. Gwarantujemy zawsze miłe towarzystwo i wyśmienitą zabawę. Atmosfera panując a na naszych spotkaniach jest tak wyjątkowa, że po kilku wspólnych wyjściach, będziesz spotykał się z nami, jak ze starymi znajomymi. Nasze wyjścia, a więc wyjście na kolację, do pubu i knajpy organizujemy tak często, jak to tylko możliwe. Chcąc sprawdzić najbliższe spotkanie - kliknij zakładkę wydarzenia.

Spotkania na kolacjach wpisały się na stałe w grafik naszych spotkań. Cel jest zawsze ten sam poszukiwanie nowych, ciekawych miejsc gdzie można usiąść, porozmawiać, poznać się i spróbować dobrego jedzenia. Tym razem zapraszamy do nowej indyjskiej restauracji.

To niesamowita okazja poznać smaki tego przepięknego kraju bez potrzeby organizowania wyjazdu. Nic tak nie sprzyja zawieraniu nowych znajomości jak wspólny posiłek. Dołącz do nas a pewno nie będzie nudno!

7

Nie znalazłaś/eś interesującego wydarzenia? Jesteś otwartą osobą i masz pomysł na własne ciekawe wydarzenie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zgłoś swoją propozycję i korzystaj z przywilejów naszych gospodarzy.
Pomożemy Ci w zorganizowaniu własnego wydarzenia i wesprzemy Cię swoim doświadczeniem. Jako gospodarz będziesz mieć jeszcze więcej okazji na poznanie ciekawych i interesujących osób!
Więcej szczegółów na temat gospodarzy znajdziesz w sekcji Pomoc i Wsparcie.

Ostatnio aktywni:

piotr   Dorota   Joanna   Danuta   Piotr   ania   Elżbieta   Lena   Arleta   qwerty   Agnieszka   Wojtek   Piotr   Krzysiek   lexi   Mirek   Iwona   Agnieszka   czarek  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry