Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Escape room

Nic tak nie sprzyja integracji i poznawaniu nowych osób jak wspólne przygody, zabawa i wspólne zadania do wykonania. Wybierz Escape Room w Warszawie i poznaj nowych ludzi. Daj się ponieść zabawie, sprawdź swoją pomysłowość i przeżyj niezwykłą przygodę. Przekroczenie progu naszego pokoju oznacza przeniesienie się do innego świata i spędzenie w nim kreatywnego czasu w gronie nowych, ciekawych znajomych.

Escape room to świetna zabawa dla każdego, kto szuka ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego czasu. Aby wziąć w niej udział nie musisz posiadać żadnych zdolności fizycznych. Ważna jest jedynie pomysłowość, kreatywność, spostrzegawczość i chęć rozwiązania zagadki. Ważna jest także chęć współpracy z nowo poznanymi osobami. Escape Room to doskonała propozycja na świetną zabawę i nietuzinkowe spędzenie popołudnia lub wieczoru. To także niepowtarzalna okazja do tego, aby poznać nowych fantastycznych znajomych i zacieśnić z nimi więzi. Po emocjonującej zabawie, proponujemy Ci wyjście do pobliskiej knajpki, aby nieco ochłonąć i wymienić wrażenia.

Nie znalazłaś/eś interesującego wydarzenia? Jesteś otwartą osobą i masz pomysł na własne ciekawe wydarzenie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zgłoś swoją propozycję i korzystaj z przywilejów naszych gospodarzy.
Pomożemy Ci w zorganizowaniu własnego wydarzenia i wesprzemy Cię swoim doświadczeniem. Jako gospodarz będziesz mieć jeszcze więcej okazji na poznanie ciekawych i interesujących osób!
Więcej szczegółów na temat gospodarzy znajdziesz w sekcji Pomoc i Wsparcie.

Ostatnio aktywni:

Mariusz   Mateusz   bk   Ania   Kasia   Aleksandra   Mateusz   Michał   Lilka   Ola   Remigiusz   Piotr   Żrebaczek   Monika   Natalia   Alba1234   Robert,R   kacper   Konstanty  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry