Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Najbliższe spotkania towarzyskie

Spotkania na kolacjach wpisały się na stałe w grafik naszych spotkań. Cel jest zawsze ten sam poszukiwanie nowych, ciekawych miejsc gdzie można usiąść, porozmawiać, poznać się i spróbować dobrego jedzenia. Tym razem zapraszamy do nowej indyjskiej restauracji.

To niesamowita okazja poznać smaki tego przepięknego kraju bez potrzeby organizowania wyjazdu. Nic tak nie sprzyja zawieraniu nowych znajomości jak wspólny posiłek. Dołącz do nas a pewno nie będzie nudno!

7

W sobotni wieczór zapraszamy na nowe otwarcie z towarzysko, czyli spotkanie  pod tytułem„Wieczorek zapoznawczy”. Po raz pierwszy  spotykamy się w  Alternatywa Cafe. To klimatyczne miejsce w samym centrum Warszawy, jednak odrobinę odsunięte od zgiełku tuchliwych ulic.

Alternatywa Cafe to niepowtarzalny klimat-nieporównywalny do żadnego ze znanych miejsc i to właśnie sprawia, że czujesz się, jak u siebie. Tak po prostu. Wchodzisz do ciepłego, przyjaznego lokalu. Zza baru witają Cię uśmiechnięte twarze. W Alternatywa Cafe można znaleźć całą gammę alkoholi, jak i tych bezalkoholowych, znajdzie się też coś dla głodożerców!

Szczególnie zapraszamy osoby, które nie miały okazji być jeszcze na żadnym z naszych wydarzeń. Ten wieczór będzie idealną okazją, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych spotkań i funkcjonowania serwisu, jako całości.

Czekamy na Was od 19:00

Szukajcie nas na hasło : towarszysko.pl u obsługi.

28

Nie znalazłaś/eś interesującego wydarzenia? Jesteś otwartą osobą i masz pomysł na własne ciekawe wydarzenie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zgłoś swoją propozycję i korzystaj z przywilejów naszych gospodarzy.
Pomożemy Ci w zorganizowaniu własnego wydarzenia i wesprzemy Cię swoim doświadczeniem. Jako gospodarz będziesz mieć jeszcze więcej okazji na poznanie ciekawych i interesujących osób!
Więcej szczegółów na temat gospodarzy znajdziesz w sekcji Pomoc i Wsparcie.

Ostatnio aktywni:

piotr   Dorota   Joanna   Danuta   Piotr   ania   Elżbieta   Lena   Arleta   qwerty   Agnieszka   Wojtek   Piotr   Krzysiek   lexi   Mirek   Iwona   Agnieszka   czarek  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry