Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Szukasz znajomych i przyjaciół? Pomożemy Ci!

Z nami wystarczą cztery proste kroki aby znaleźć całą grupę nowych znajomych

 

1. Zarejestruj się

1 cat white

Dołącz do naszej otwartej społeczności

2. Przyjdź na spotkanie

2 calendar white

Sprawdź kalendarz i przyjdź na wydarzenie

 

3. Poznaj nowych znajomych

3 group white

Poznaj ludzi podobnych do Ciebie, otwartych i towarzyskich

4. Korzystaj z nowych znajomości

4 smile2 white

Gwarantujemy dobrą zabawę na każdym naszym wydarzeniu

 

 

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące funkcjonowania naszego serwisu:

Co to jest Towarzysko.pl?

Towarzysko.pl to serwis dla osób, które chcą poznać nowych znajomych w rzeczywistości a nie w wirtualnym świecie. To idealne miejsce dla tych którzy chcieli by spędzić wolny czas w gronie interesujących otwartych ludzi.

Dla kogo jest Towarzysko.pl?

Czy zdażył Ci się że: Twoja dotychczasowa znajomi nie mają już na nic czasu? Niedawno przeprowdziłaeś/łaś się do Warszawy i nie masz tu jeszcze znajomych. Masz ochotę wyjść wieczorem do PUBu ale nie wiesz gdzie? Chcesz po prostu z kimś pogadać? Nie tylko Ty jesteś w takiej sytacji zarejestruj się u nas a na pewno nie będziesz czuć się sam. Jedynym wymogiem jest aby być osobą pełnoletnią, nie ma żadnych innych ograniczeń.

W jakim wieku są uczestnicy spotkań?


Na nasze spotkania przychodzą osoby w każdym wieku. Nie mamy żadnych ograniczeń. Dla nas to również jest niespodzianką za każdym razem. Przedział wiekowy jest bardzo spory od studentów po emerytów.

Na jakiej zasadzie działa Towarzysko.pl?


Stawiamy na tzw. spotkania "offline". Wychodzimy z założenia, że łatwiej jest się poznawać poprzez bezpośredni kontakt niż przez rozmowy w wirtualnym świecie.

Co to są Wydarzenia?


Wydarzenia to serce naszego serwisu. W tym miejscu znajdziesz listę nadchodzących spotkań wraz ze wszystkimi szczegółami. Jeżeli chcesz dołączyć zapisz się za pomocą formularza pod danym wydarzeniem.

Jaki rodzaj Wydarzeń organizuje Towarzysko.pl?


Organizujemy takie wydarzenia, które sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. Wieczorne wyjścia do PUBów, wyjścia do kina, łyżwy, rolki lub inne aktywności na świeżym powietrzu. Organizujemy też spotkania, które dają więcej niż tylko nowe znajomość, np. tematyczne kolacje, degustacje lub warsztaty.

Gdzie działa Towarzysko.pl?


Obecnie działamy w Warszawie. W przyszłości planujemy rozszerzyć swoją działalność o kolejne miasta w Polsce.

Jak znajdę uczestników na miejscu?


Około pólnocy przed dniem wydarzeniem zarejestrowany uczestnik otrzyma wiadomość e-mail ze szczegółami konkretnego spotkania. Będzie tan napisane gdzie dokładnie spotyka się nasza grupa. Na miejscu spotkania zwykle ustawiamy niemielkie tabliczki z logo Towarzysko.pl tak aby łatwo było zidentyfikować naszą grupę. Oczywiście konkretne szczegóły zależą od miejsca i rodzaju wydarzenia dlatego warto zajrzeć do e-maila wysyłanego przed wydarzeniem.

Kto to jest gospodarz Wydarzenia?


Gospodarz to filar naszych spotkań. Jest odpowiedzialny za organizację danego wydarzenia. Przypilnuje aby odpowiedni stolik był zarezerwowany. Będzie troszczył się o to aby każdy czuł się swobodnie. Przywita każdego gościa i wprowadzi w szczegóły spotkania. Pomoże doradzi zrobi co może aby każdy czuł się swobodnie i całe spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze.

Dlaczego powinienem zapisać się na wydarzenie?


Dzięki rejestracji na wydarzenia gospodarz będzie widział jak duży stolik powinien zarezerwować aby wszyscy czuli się komfortowo i swobodnie. Dodatkowo przed samym wydarzeniem potwierdzi miejsce i czas. W razie jakichkolwiek zmian skontaktuje się z Tobą z wyprzedzeniem.

Czy wstęp na wydarzenia jest bezpłatny?

Większość organizowanych przez nas wydarzeń jest bezpłatnych. Organizujemy również spotkania które wymagają przedpłat, wówczas informacja o cenie jest widoczna przy tytule danego wydarzenia.

Dlaczego ilość miejsc jest ograniczona?

Nasze spotkania i imprezy nie mają charakteru zamkniętego a ograniczają się do jednego lub dwóch stolików zarezerwowanych dla nas w danym miejscu.

Jak często organizowane są wydarzenia?

Staramy się organizować wydarzenia tak często jak to możliwe. Przynajmniej raz w tygodniu. Aby sprawdzić najbliższe spotkania kliknij zakładkę wydarzenia.

Ile kosztuje Towarzysko.pl?

Założenie konta w naszym serwisie jest bezpłatne. Po rejestracji otrzymasz próbny dostęp na 30 dni. W tym czasie masz nieograniczony dostęp do naszych wydarzeń. Po upływie 30 musisz odnowić swoją subskrypcję na kolejne 30 dni. Informację o ważności swojej subskrypcji oraz o cenie przedłużenia znajdziesz w zakładce "Moje konto". Po zalogowaniu się.

Czy na pewno wpasuję się w wasze towarzystwo?

Każdy z nas się odrobinę stresuję czy aby na pewno “wpasuje się” w towarzystwo. W tym celu na każdym spotkaniu jest gospodarz, który czuwa nad tym aby każdy czuł się swobodnie i całe spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze.

 

 

Jeżeli nadal wahasz się czy przyjść na nasze spotkania to pamiętaj że nie masz nic do stracenia a jedynie zyskać grono nowych znajomych. Z nami na pewno nie będzie nudno!

 

 

Jeżeli powyższe odpowiedzi nie odopwiedziały na Twoje pytania zapraszamy do sekcji Pomoc i wsparcie gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszego serwisu.

 

Ostatnio aktywni:

Mariusz   Mateusz   bk   Ania   Kasia   Aleksandra   Mateusz   Michał   Lilka   Ola   Remigiusz   Piotr   Żrebaczek   Monika   Natalia   Alba1234   Robert,R   kacper   Konstanty  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry