Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

 

Kto to jest gospodarz?

Gospodarz to filar naszych spotkań. Jest odpowiedzialny za organizację danego wydarzenia. Przypilnuje aby odpowiedni stolik był zarezerwowany. Będzie troszczył się o to aby każdy czuł się swobodnie. Przywita każdego gościa i wprowadzi w szczegóły spotkania. Pomoże doradzi zrobi co może aby każdy czuł się swobodnie i całe spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze.

Dlaczego warto zostać gospodarzem?

Jako gospodarz masz możliwośc poznania jeszcze więcej osób. Organizujesz spotkania w takim miejscu i czasie jakie jest najlepsze dla Ciebie. To ty decydujesz o tematyce spotkania. 

Jak mogę zostać  gospodarzem?

Aby zostać naszym gospodarzem musimy się najpierw lepiej poznać. Na początek zapraszamy na nasze spotkania jako uczestnik. W trakcie wydarzenia przedstaw naszemu gospodarzowi propozycje swoich spotkań. Czyli: tematykę, termin oraz limit osób. Nasi gospodarze pomogą Ci w organizacji i przeprowadzeniu takiego spotkania.

Jakie przywileje ma gospodarz?

Gospodarz ma bezpłatną subskrypcję pod warunkiem, że zorganizuje minimum jedno wydarzenia w miesącu. 

 

 

 

Ostatnio aktywni:

sarah   Joanna   carlyne   Ewa   Iza   Sylusia36   Iwona   Magda   Ola   Zuzanna   Dominika   Olivia   Monika   Krzysiek   Jagoda   I   Piotr   Lovisa   Ewa  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry