Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

 

Kto to jest gospodarz?

Gospodarz to filar naszych spotkań. Jest odpowiedzialny za organizację danego wydarzenia. Przypilnuje aby odpowiedni stolik był zarezerwowany. Będzie troszczył się o to aby każdy czuł się swobodnie. Przywita każdego gościa i wprowadzi w szczegóły spotkania. Pomoże doradzi zrobi co może aby każdy czuł się swobodnie i całe spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze.

Dlaczego warto zostać gospodarzem?

Jako gospodarz masz możliwośc poznania jeszcze więcej osób. Organizujesz spotkania w takim miejscu i czasie jakie jest najlepsze dla Ciebie. To ty decydujesz o tematyce spotkania. 

Jak mogę zostać  gospodarzem?

Aby zostać naszym gospodarzem musimy się najpierw lepiej poznać. Na początek zapraszamy na nasze spotkania jako uczestnik. W trakcie wydarzenia przedstaw naszemu gospodarzowi propozycje swoich spotkań. Czyli: tematykę, termin oraz limit osób. Nasi gospodarze pomogą Ci w organizacji i przeprowadzeniu takiego spotkania.

Jakie przywileje ma gospodarz?

Gospodarz ma bezpłatną subskrypcję pod warunkiem, że zorganizuje minimum jedno wydarzenia w miesącu. 

 

 

 

Ostatnio aktywni:

Bartek   Lena   Aneta   ania   Katarzyna   Piotr   Krzysiek   Natalia   Agnieszka   Iwona   Małgosia   Dorota   Klaudia   NIKOLA   Anna   Mirek   Katarzyna   Basia   Ann  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry