Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

 

Dlaczego powinienem zapisać się na wydarzenie?

Dzięki rejestracji na wydarzenia wiemy ile osób możemy się spodziewać. Dodatkowo przed samym wydarzeniem dostaniesz przypomnienie oraz bardziej szczegółowe informacje o tym jak dokładnie znaleźć naszą grupę na miejscu. Dodatkowo w razie jakichkolwiek zmian zostaniesz o tym poinformowana/ny natychmiast.

Dlaczego ilość miejsc jest ograniczona?

Głównym celem naszych spotkań jest poznanie się nawzajem. W mniejszych grupach łatwiej jest nawiązywać nowe znajomości. Dodatkowo większość naszych spotkań i imprez nie mają charakteru zamkniętego. Czasami ograniczają się do dwóch lub trzech stolików zarezerwowanych dla nas w danym miejscu.

Dlaczego nie mogę się zapisać na niektóre wydarzenie?

Powodów może być kilka:

  • Jesteś już zapisana/ny na dane wydarzenie.
  • Zapisy na wydarzenie przyjmowane są z opóźnieniem, wtedy w szczegółach wydarzenia jest podana data i godzina od kiedy możliwe będą zapisy.
  • Wszystkie miejsca są już zajęte.

Czy mogę zapisać się na listę rezerwową?

Niestety w tym momencie nie mamy możliwości zapisywania się na listę rezerwową.

Czy mogę przyjść bez zapisnaia się?

Jeżeli masz założone konto w naszym serwisie oraz aktywną subskrypcję możesz przyjść natomiast pamiętaj, że może się okazać, iż fizycznie nie będzie miejsca dla Ciebie.

Czy mogę przyjść z kimś?

Tak. Pod warunkiem że druga osoba ma założone konto w naszym serwisie oraz aktywną subskrypcję.

Czy mogę zrezygnowąć z wydarzenia na które się wcześniej zapisałam/em?

Tak. Pod wydarzeniem na które się zapisałaś/eś będzie przycisk: "Odwołaj obecność". Wystarczy, że klikniesz na niego a wtedy twoje zgłoszenie zostanie anulowane a miejsce zwolni się dla innych użytkowników.

Ostatnio aktywni:

Anna   Ania   Paula   Tomasz   Malgorzata   Elżbieta   sarah   Joanna   carlyne   Ewa   Iza   Sylusia36   Iwona   Magda   Ola   Zuzanna   Dominika   Olivia   Monika  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry