Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Michał
Imię Michał
Wiek 32
-
Marta
Imię Marta
Wiek 30
-
pawel
Imię pawel
Wiek 24
-
Alicja
Imię Alicja
Wiek 25
-
Bartosz
Imię Bartosz
Wiek 25
-
Aga
Imię Aga
Wiek 24
Lubię się dobrze bawić :)
Gosia
Imię Gosia
Wiek 40
Towarzyska i aktywna choć nie stroniąca też od ciszy i chwili zadumy... Kochająca podroże - te bliskie i bardzo dalekie :)
Agnieszka
Imię Agnieszka
Wiek 36
-
elutek
Imię elutek
Wiek 39
szukam przyjaciol,znajomych
Magdalena
Imię Magdalena
Wiek 20
Hej wszystkim.
Trafiłam tutaj przypadkowo w celu poszukiwania nowych znajomości, a może i przyjaciół :)
Trochę opowiem o sobie.
Jestem w związku, także wszystkie jakieś nietypowe bądź "dziwne" propozycje wraz z podrywaniem odrzucam od razu.
Interesują mnie tylko relacje koleżeńskie.
O sobie pisać nie lubię, mogę tylko powiedzieć, że jestem miłą (tak sądzę :D ;) ) rozrywkową osobą, otwartą na nowe znajomości. Pewne sprawy w życiu pokomplikowały mi relacje z niektórymi osobami oraz moja nieśmiałość w starych latach podstawówki i gimnazjum spowodowały, że "starych" znajomych z tych czasów mam bardzo mało. Szczerze, nie mogę znaleźć ludzi, którzy mówią ze mną tym samym językiem :) Brzmi trochę śmiesznie, ale jednak wielu ich było i wielu odeszło, mało osób traktowało poważnie relacje ze mną, gadali bo gadali, a bo szkoła łączyła, a bo znajomi znajomych itp. Jednak nie każdego interesowało pogłębienie tych relacji, więcej wspólnych wyjść, więcej poważnych rozmów i szczerości. Jeśli kogoś to interesowało to niestety ale wciąż dorastamy, wyjeżdżamy, idziemy na swoje, a kontakty się psują, cóż tak to już jest, było i będzie. Niektórzy wyjadą i choć to nie to samo nadal utrzymują kontakt, mam takie osoby ale dla mnie to za mało ;) Mam też chłopaka jak na początku wspomniałam i bardzo się z tego cieszę, doceniam to oraz sama poczułam sie w końcu doceniona :) Ale mimo wszystko posiadam duszę towarzystwa i uwielbiam większe znajomości, po prostu ludzi :) Tak wiem, w moim wieku taką perspektywę dają studia ale niestety na razie się na nie nie wybieram, z moich powodów :) Miałam rownież przyjaciółkę.. ale ta sprawa też się niestety skomplikowała. Cóż dlatego czuje brak bliskich osób, do spędzenia wolnego czasu czy wyjścia na miasto, zrobienia rożnych fajnych rzeczy (sama nie wiem co mam na myśli, prościej to chyba określi słowo "spontanów" :) ) oraz porozmawiania na rożne tematy, o których z chłopakiem nie porozmawiam :) Czasem tylko dziewczyna zrozumie dziewczynę :) Na codzień pracuję ale nie samą pracą człowiek żyje, tymbardziej, że jestem młodą osóbką :) Dlatego jeśli ktoś ma podobne myślenie, podobne chęci oraz moja osoba wydaje sie być interesująca to zapraszam do wspólnej rozmowy, może akurat MY sie dogadamy i zwykła rozmowa może być początkiem czegoś "pięknego" :) :) :)
Resztę o mnie, pozostawię komuś kto będzie chciał mnie poznać. Nikim nadzwyczajnym nie jestem. Pogubioną w relacjach i życiu osobą, więcej faktów pozostawię w tej chwili tajemnicą ;) Myślę, że tyle wystarczy.

Pozdrawiam wszystkich czytających :)
Wioletta
Imię Wioletta
Wiek 37
-
Mariusz
Imię Mariusz
Wiek 46
Jestem romantykiem z poczuciem humoru
Agnieszka
Imię Agnieszka
Wiek 33
Ogólnie to fajna ze mnie dziewczyna ;-)
Elżbieta
Imię Elżbieta
Wiek 42
Mieszkam od niedawna w Warszawie. Szukam znajomych, osób wyszkształconych, z poczuciem humoru, z którymi można o wszystkim porozmwiać, pójść na spacer, do kawiarni,itp. Mam wykształcenie wyższe, humanistyczne. Nie szuam przygód,wrażeń, sponsora. Na niestosowne propozycje nie odpowiadam.
Oewa
Imię Oewa
Wiek 46
-
Piotr
Imię Piotr
Wiek 38
Homo sapiens - podobno.
Asia
Imię Asia
Wiek 21
-
Michal
Imię Michal
Wiek 36
Miły przystojny fajny mężczyzna podobajacy się kobietą
Kinga
Imię Kinga
Wiek 22
-
Justyna
Imię Justyna
Wiek 26
Potrzebuję przyjaciół, nowych znajomych. Sama w obcym mieście. Chyba rozumiecie. Pozdr
Joanna
Imię Joanna
Wiek -
-
Aneta
Imię Aneta
Wiek 31
-
Małgosia
Imię Małgosia
Wiek -
Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi.
Filip
Imię Filip
Wiek 27
-
Hubert
Imię Hubert
Wiek 27
-
Mateusz
Imię Mateusz
Wiek 22
-
Przemysław
Wiek 31
-
Lukasz
Imię Lukasz
Wiek 32
-
Paulina
Imię Paulina
Wiek 32
-
magda
Imię magda
Wiek 27
Jestem osoba która szuka na tym portalu znajomości . Czasami z kimś popisać , porozmawiać .
Stefan
Imię Stefan
Wiek 42
interesuje chyba wszystkim, ciekawy świata i ludzi
Andrzej
Imię Andrzej
Wiek -
-
Irmina
Imię Irmina
Wiek 24
-
Ewa
Imię Ewa
Wiek 58
-
Sylwia
Imię Sylwia
Wiek -
-
Andrzej
Imię Andrzej
Wiek 35
Kino, koncert, teatr, może coś innego, a może po prostu kawa lub piwo.
Monika
Imię Monika
Wiek 33
Witam, jestem trochę pomieszaną osóbką ;). Zdarza się, że bardziej ożywiona, elastyczna, potrafię być kontaktowa, zająć się organizacją, pełnić nawet funkcję lidera czasem. Ale z drugiej strony na to nakłada się bardziej refleksyjna powłoka ;p mnie, taka bujająca w obłokach, czasem wycofana zupełnie, nierozmowna, chodząca swoimi scieżkami, potrzebująca ciszy i spokoju. Z jednej strony lubię zajęcia typu programowanie, troche sie uczyłam, gdzie trzeba kombinować logicznie, wymyślać, ale z drugiej czasem po prostu chciałabym czegos bardziej żywego, spontanicznego, zróżnicowanego.. Same moje zainteresowania są takie właśnie z różnych beczek ;p Studiowałam matme, potem trochę programowania na własną rękę, ale mi odbiło, ze juz mam tych scisłych rzeczy dość i odeszłam od tego zupełnie na dłuższy okres, czułam sie tym zmęczona, jak stary człowiek, tylko bez morza;). Zaczęłam się uczyć angielskiego, zainteresowałam się tematami takimi jak medytacja, minfulness, co do mnie przylgnęło. Mam też lekkie zacięcie artystyczne, lubie czasem zrobić "coś z niczego", coś porysować np.. W wolnej chwili lubię czytać np biografie, pozycje popularnonaukowe - najchetniej coś z okolic kosmologii, trochę fizyki, bo to się łączy, psychologiczne, jakieś reportaże, pozycje podróżnicze, baśniowo-fantastyczno-surrealistyczne... Nie lubię kryminałów, dreszczowców, romansów. Od czasu do czasu lubie się gdzieś wybrać w nieznane, najlepiej stopem, z namiotem, z fajnymi ludźmi lub sama.. Mimo tego, że ogólnie jestem pozytywnie nastawiona i otwarta na ludzi, to czasem mnie wszyscy wkurzają i tak naprawde jestem nieśmiała i często przerażają mnie kontakty z ludzmi i zachowuję się jak dzikus ;) No tez nie zawsze to ogarniam u siebie ;) Nie jestem konfliktowa, raczej łagodna i spokojna z charakteru. Nie dlatego, że chcę w ten sposób być lubiana przez wszystkich, ale jestem chyba dość mocno wyrozumiała i tolerancyjna. Nie lubię za bardzo chodzić po górach, rzadko oglądam filmy, a w kinie to juz nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam, bo to mnie nudzi i wysiedzieć całego filmu nie mogę. Czego jeszcze nie lubie, to pływania kajakiem - też trzeba tam siedzieć jak kołek jak już się na to jezioro wypłynie ;) Nie widzę siebie w pracy typu sprzedawca, bo zawsze wcześniej czy później trafiają się produkty, które wg mnie nie są do bani i nie lubię takich rzeczy wciskać ludziom. Nie znam się na kolorach, jak to podobno kobiety się znają, znam głównie te podstawowe, reszte może i rozróżniam, ale nie znam nazw. Podobnie nie pamiętam imion, nazwisk np aktorów, piosenkarek itp, dat, nazw różnych rzeczy, bo to są szczegóły jakoś dla mnie nieistotne, do których nie przywiązuje takiej uwagi.
Czyli ogólnie trochę chaosu i trochę harmonii ;)
Dobrze się czuję w towarzystwie osób, które lubią patrzyć na świat z różnych perspektyw, nie oceniają tak ławo, nie generalizują i podchodzą do świata oraz ludzi z pozytywny nastawieniem.
Szukając kontaktów z ciekawymi ludźmi, interesujących wydarzeń zawędrowałam tutaj...
ewa
Imię ewa
Wiek 53
-
Jerzy
Imię Jerzy
Wiek 50
Facet z krwi i kości
Aga
Imię Aga
Wiek 40
-
Joanna
Imię Joanna
Wiek 20
-
Marta
Imię Marta
Wiek 25
-
Wacek
Imię Wacek
Wiek 38
Jestem Wacek. I jestem też turbo.
Iza
Imię Iza
Wiek -
Lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętnie uczy się nowych rzeczy i uważa, że ciekawość nie jest pierwszym stopniem do piekła:). Dba o to, aby zachować w sobie cząstkę radosnego i niesfornego dziecka.
Od dziesięciu lat miłośniczka świniaków morskich.
Specjalizacja: Aktywny odpoczynek, nieszablonowe wyjścia.
Michał
Imię Michał
Wiek 25
-
ania
Imię ania
Wiek 37
Hej. Mam na imię Ania , jestem wesołą i spontaniczną osobą, która uwielbia zabawy do parkiecie do białego rana .
Mariola
Imię Mariola
Wiek -
-
Alicja
Imię Alicja
Wiek 48
-

Ostatnio aktywni:

Ola   Piotr   Maria   Dorota   Anna   Bartek   Krzysztof   Krzysiek   Karolina   Aleksandra   Giustina   Lena   Agnieszka   Mirek   Małgorzata   SYLWIA   Agata   Marcin   Elwira  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry