Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Jakub
Imię Jakub
Wiek 57
Żyrardów email tadeusz7713@wp.pl
Adam
Imię Adam
Wiek 22
Pracowałem jako kolporter bezpłatnej prasy i jako ochroniarz . Obecnie , w wyniku dokonanej w ochronie redukcji , poszukujący pracy (podnoszący kwalifikacje w szkole policealnej na kierunku Technik Ochr.Fiz) . Moja pasja to muzyka (zwłaszcza śpiew i koncerty) , a także gra w rzutki oraz kręgle
Roland
Imię Roland
Wiek 19
-
Anna
Imię Anna
Wiek 34
Otwarta z poczuciem humoru, miłośniczka ciekawych rozmów przy kawie i nie tylko :-)
Michał
Imię Michał
Wiek 43
-
Aleksandra
Wiek -
PO PROSTU JESTEM SOBĄ.
Sylwia
Imię Sylwia
Wiek 27
-
Marzena
Imię Marzena
Wiek 25
-
Piotr
Imię Piotr
Wiek 39
-
Patryk
Imię Patryk
Wiek 26
Hm.. Miłośnik dużych bioderek . Lepiej się poznac ;)
Kasia
Imię Kasia
Wiek 34
-
Emilia
Imię Emilia
Wiek 37
-
cloki
Imię cloki
Wiek 25
Impulsywny Ja, kierują mną emocje, nie nie te z ciemnej strony mocy! Jestem raczej pozytywnie zakręcony i żyję w świecie fantastyki. Kręcą mnie klimaty średniowiecza:
- błędny rycerz walczący z wiatrakami (doskonale mnie to obrazuje),
- kiedy już muszę to jestem roma-antyczny,
- chcę korzystać z życia i poznawać świat nawet ten zakazany i ukryty przed nami, nie boję się poszerzać swoich granic,
- w wolnych chwilach trenuję sobe, staję na rękach bo świat wywrócony do góry nogami bardziej mnie ciekawi,
- inne możliwości zabijania czasu to gry RPG, Chińskie bajki i komiksy,
- uwielbiam przeszłość, stare i prawie zapomniane historie, pogańskie bóstwa, muzykę wygrywaną w średniowiecznych klimatach i gdyby nie moje lenistwo posiadł by Ja wiedzę o mowie naszych słowińskich przodków.
- często też mieszam angielski w mowe i pisme bo łojczysty język jakoś mnia nie kręci,
- popełniam mnóstwo błędów gramatycznych i życiowych!

W człowiekach cenię sobie nie sam wygląd, a osobowość. Mam też słabość do wyraźnych cech, jeżeli ktoś się wyróżnia i jest na swój sposób oryginalny to raczej pewne, że zainteresuje mnie bardziej niż typowa dla większości piękność z Tinder'aa z oceną 10/10. Zombakiem jestem ale tylko w części, wolę odkrywać środek i poznawać Cię przez twój mózg :Yummy: :D No nie poważny ze mnie człek.

Chciałbym poznać osóbkę, która nie będzie mnie zmieniać na siłę. Poczebuję raczej kogoś kto czasami mnie nakieruje i pomoże stać się lepszą wersją mnie. Każdy bohater potrzebuje swojej królowej czyż nie mam racji?!
Marta
Imię Marta
Wiek 34
-
Michał
Imię Michał
Wiek 20
-
Ania
Imię Ania
Wiek 29
-
Karolina
Imię Karolina
Wiek 35
-
Natalia
Imię Natalia
Wiek 21
Kocham góry. Uwielbiam spędzać czas aktywnie. Nie znoszę nudy.
Emocjonalna wariatka :)
Iwona
Imię Iwona
Wiek 32
-
Dominika
Imię Dominika
Wiek 33
-
TOMEK
Imię TOMEK
Wiek 51
-
Kuba
Imię Kuba
Wiek 18
-
Monika
Imię Monika
Wiek 33
Witam, jestem trochę pomieszaną osóbką ;). Zdarza się, że bardziej ożywiona, elastyczna, potrafię być kontaktowa, zająć się organizacją, pełnić nawet funkcję lidera czasem. Ale z drugiej strony na to nakłada się bardziej refleksyjna powłoka ;p mnie, taka bujająca w obłokach, czasem wycofana zupełnie, nierozmowna, chodząca swoimi scieżkami, potrzebująca ciszy i spokoju. Z jednej strony lubię zajęcia typu programowanie, troche sie uczyłam, gdzie trzeba kombinować logicznie, wymyślać, ale z drugiej czasem po prostu chciałabym czegos bardziej żywego, spontanicznego, zróżnicowanego.. Same moje zainteresowania są takie właśnie z różnych beczek ;p Studiowałam matme, potem trochę programowania na własną rękę, ale mi odbiło, ze juz mam tych scisłych rzeczy dość i odeszłam od tego zupełnie na dłuższy okres, czułam sie tym zmęczona, jak stary człowiek, tylko bez morza;). Zaczęłam się uczyć angielskiego, zainteresowałam się tematami takimi jak medytacja, minfulness, co do mnie przylgnęło. Mam też lekkie zacięcie artystyczne, lubie czasem zrobić "coś z niczego", coś porysować np.. W wolnej chwili lubię czytać np biografie, pozycje popularnonaukowe - najchetniej coś z okolic kosmologii, trochę fizyki, bo to się łączy, psychologiczne, jakieś reportaże, pozycje podróżnicze, baśniowo-fantastyczno-surrealistyczne... Nie lubię kryminałów, dreszczowców, romansów. Od czasu do czasu lubie się gdzieś wybrać w nieznane, najlepiej stopem, z namiotem, z fajnymi ludźmi lub sama.. Mimo tego, że ogólnie jestem pozytywnie nastawiona i otwarta na ludzi, to czasem mnie wszyscy wkurzają i tak naprawde jestem nieśmiała i często przerażają mnie kontakty z ludzmi i zachowuję się jak dzikus ;) No tez nie zawsze to ogarniam u siebie ;) Nie jestem konfliktowa, raczej łagodna i spokojna z charakteru. Nie dlatego, że chcę w ten sposób być lubiana przez wszystkich, ale jestem chyba dość mocno wyrozumiała i tolerancyjna. Nie lubię za bardzo chodzić po górach, rzadko oglądam filmy, a w kinie to juz nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam, bo to mnie nudzi i wysiedzieć całego filmu nie mogę. Czego jeszcze nie lubie, to pływania kajakiem - też trzeba tam siedzieć jak kołek jak już się na to jezioro wypłynie ;) Nie widzę siebie w pracy typu sprzedawca, bo zawsze wcześniej czy później trafiają się produkty, które wg mnie nie są do bani i nie lubię takich rzeczy wciskać ludziom. Nie znam się na kolorach, jak to podobno kobiety się znają, znam głównie te podstawowe, reszte może i rozróżniam, ale nie znam nazw. Podobnie nie pamiętam imion, nazwisk np aktorów, piosenkarek itp, dat, nazw różnych rzeczy, bo to są szczegóły jakoś dla mnie nieistotne, do których nie przywiązuje takiej uwagi.
Czyli ogólnie trochę chaosu i trochę harmonii ;)
Dobrze się czuję w towarzystwie osób, które lubią patrzyć na świat z różnych perspektyw, nie oceniają tak ławo, nie generalizują i podchodzą do świata oraz ludzi z pozytywny nastawieniem.
Szukając kontaktów z ciekawymi ludźmi, interesujących wydarzeń zawędrowałam tutaj...
Ania&Piotr
Wiek 38
Hej. Szukamy nowych znajomych, z ktorymi mozna gdzies wyjsc, wyjechac, posmiac sie, spedzic po prostu milo czas.
Immy
Imię Immy
Wiek 30
Pochodzi z New Delhi w Indiach. Kocha podróżowanie i poznawanie nowych osób. Chętnie poznaje nowe kultury i zawsze jest pozytywnie nastawiony do życia.

Specjalizacja: Indyjskie Kolacje oraz wieczorne wyjścia.

Indian guy from New Delhi who love traveling and always open to meet new people with same open mindset. He love to explore new culture and always motivated to enjoy life.
Expertise: Taste of great Indian food and night life in Warsaw.
Wioletta
Imię Wioletta
Wiek 37
-
Katarzyna
Imię Katarzyna
Wiek 29
-
M.
Imię M.
Wiek 24
-
Marta
Imię Marta
Wiek 18
Szukam koleżanki na wspólne pogaduszki, wypady nic więcej
Kuba
Imię Kuba
Wiek 24
Hey jesli naposzesz to sie dowiesz :)
Iwona
Imię Iwona
Wiek 51
wesoła, towarzyska. optmistka
Tomasz
Imię Tomasz
Wiek 36
Młody ambitny chcący poznać dziewczyne
Aleksandra
Wiek 24
Towarzystwa otwarta na nowe znajomości, uśmiechnięta, może trochę zagubiona w tym dziwnym świecie , ale wszystko można uporządkować...
Ola
Imię Ola
Wiek 23
-
Łukasz
Imię Łukasz
Wiek 28
Lubie czasem trochę poćwiczyć, a czasem trochę więcej
Elżbieta
Imię Elżbieta
Wiek 36
-
Kasia
Imię Kasia
Wiek 36
-
Adam
Imię Adam
Wiek 32
-
Andrzej
Imię Andrzej
Wiek 58
-
Sebastian
Imię Sebastian
Wiek 21
-
Jarek
Imię Jarek
Wiek 32
Rozglądam się.
Michal
Imię Michal
Wiek 36
Miły przystojny fajny mężczyzna podobajacy się kobietą
Marysia
Imię Marysia
Wiek 22
-
Andrzej
Imię Andrzej
Wiek 46
Jestem wdowcem
Dominika
Imię Dominika
Wiek 25
-
Wioletta
Imię Wioletta
Wiek -
-
Damian
Imię Damian
Wiek 27
-
Monika
Imię Monika
Wiek 47
-

Ostatnio aktywni:

Monika   Monika   Natalia   Marcin   Karolina   Mariusz   Karol   Aneta   Dawid   Klaudia   Andrzej   Nikola   Faustyna   Jagoda   Aleksandra   Elżbieta   Maja   Magda   Sebastian  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry