Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Aneta
Imię Aneta
Wiek 41
Jestem 42 letnią kobietą, mam bardzo pogodne nastawienie i jestem otwarta na świat. Chciałabym poznać ludzi, którym jak mi marzą się podróże. Jeśli jak ja poszukujesz miłego towarzystwa i jesteś z Zachodniopomorskiego , to śmiało odezwij się :)
Maciej
Imię Maciej
Wiek 31
Jak każdy mam wady ale posiadam również sporo zalet ;)
Piotr
Imię Piotr
Wiek 19
Student UW, wysoki, chudy, brunet :p
Olek
Imię Olek
Wiek -
Miłośnik historii Warszawy. Mam dziesięć pomysłów na godzinę, jak spędzić fajnie czas. Uwielbiam organizować wszelkiego rodzaju wyjścia.
Na co dzień jestem przewodnikiem miejskim prowadzącym Wesołe spacery po Warszawie nie tylko dla Towarzysko.pl www.wesolespacerypowarszawie.pl
Filip
Imię Filip
Wiek 27
-
Krzysztof
Imię Krzysztof
Wiek 37
-
Camilus
Imię Camilus
Wiek 38
ok dla ok
Kasia
Imię Kasia
Wiek 28
-
Agnieszka
Imię Agnieszka
Wiek 36
-
Robert
Imię Robert
Wiek 45
-
Halina
Imię Halina
Wiek 70
Jestem osobą samotną, sympatyczną, z poczuciem humoru. Szukam kogoś do towarzystwa z Krakowa....
Artur
Imię Artur
Wiek 23
-
Monika
Imię Monika
Wiek 33
Witam, jestem trochę pomieszaną osóbką ;). Zdarza się, że bardziej ożywiona, elastyczna, potrafię być kontaktowa, zająć się organizacją, pełnić nawet funkcję lidera czasem. Ale z drugiej strony na to nakłada się bardziej refleksyjna powłoka ;p mnie, taka bujająca w obłokach, czasem wycofana zupełnie, nierozmowna, chodząca swoimi scieżkami, potrzebująca ciszy i spokoju. Z jednej strony lubię zajęcia typu programowanie, troche sie uczyłam, gdzie trzeba kombinować logicznie, wymyślać, ale z drugiej czasem po prostu chciałabym czegos bardziej żywego, spontanicznego, zróżnicowanego.. Same moje zainteresowania są takie właśnie z różnych beczek ;p Studiowałam matme, potem trochę programowania na własną rękę, ale mi odbiło, ze juz mam tych scisłych rzeczy dość i odeszłam od tego zupełnie na dłuższy okres, czułam sie tym zmęczona, jak stary człowiek, tylko bez morza;). Zaczęłam się uczyć angielskiego, zainteresowałam się tematami takimi jak medytacja, minfulness, co do mnie przylgnęło. Mam też lekkie zacięcie artystyczne, lubie czasem zrobić "coś z niczego", coś porysować np.. W wolnej chwili lubię czytać np biografie, pozycje popularnonaukowe - najchetniej coś z okolic kosmologii, trochę fizyki, bo to się łączy, psychologiczne, jakieś reportaże, pozycje podróżnicze, baśniowo-fantastyczno-surrealistyczne... Nie lubię kryminałów, dreszczowców, romansów. Od czasu do czasu lubie się gdzieś wybrać w nieznane, najlepiej stopem, z namiotem, z fajnymi ludźmi lub sama.. Mimo tego, że ogólnie jestem pozytywnie nastawiona i otwarta na ludzi, to czasem mnie wszyscy wkurzają i tak naprawde jestem nieśmiała i często przerażają mnie kontakty z ludzmi i zachowuję się jak dzikus ;) No tez nie zawsze to ogarniam u siebie ;) Nie jestem konfliktowa, raczej łagodna i spokojna z charakteru. Nie dlatego, że chcę w ten sposób być lubiana przez wszystkich, ale jestem chyba dość mocno wyrozumiała i tolerancyjna. Nie lubię za bardzo chodzić po górach, rzadko oglądam filmy, a w kinie to juz nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam, bo to mnie nudzi i wysiedzieć całego filmu nie mogę. Czego jeszcze nie lubie, to pływania kajakiem - też trzeba tam siedzieć jak kołek jak już się na to jezioro wypłynie ;) Nie widzę siebie w pracy typu sprzedawca, bo zawsze wcześniej czy później trafiają się produkty, które wg mnie nie są do bani i nie lubię takich rzeczy wciskać ludziom. Nie znam się na kolorach, jak to podobno kobiety się znają, znam głównie te podstawowe, reszte może i rozróżniam, ale nie znam nazw. Podobnie nie pamiętam imion, nazwisk np aktorów, piosenkarek itp, dat, nazw różnych rzeczy, bo to są szczegóły jakoś dla mnie nieistotne, do których nie przywiązuje takiej uwagi.
Czyli ogólnie trochę chaosu i trochę harmonii ;)
Dobrze się czuję w towarzystwie osób, które lubią patrzyć na świat z różnych perspektyw, nie oceniają tak ławo, nie generalizują i podchodzą do świata oraz ludzi z pozytywny nastawieniem.
Szukając kontaktów z ciekawymi ludźmi, interesujących wydarzeń zawędrowałam tutaj...
Jarosław
Imię Jarosław
Wiek 27
-
Michał
Imię Michał
Wiek 20
-
Katarzyna
Imię Katarzyna
Wiek 42
Niewątpliwie kobieta z męskim czynnikiem w duszy ;) poetka, mól książkowy i muzyczny jeżeli takowy istnieje .. Jestem ciekawa świata :)
Mam dwie dewizy.." Co dotknę , powącham, skosztuję, zobaczę, usłyszę i przeżyję to moje i tego nikt mi nie odbierze" oraz "żyj i daj żyć innym" zodiakalny chiński tygrys w pełnej krasie
Monika
Imię Monika
Wiek 23
-
Kasia
Imię Kasia
Wiek 21
-
Zbig
Imię Zbig
Wiek 63
Znajomosci z Paniami do 45 lat:-)
Ewa
Imię Ewa
Wiek 47
lubię taniec, muzykę (koncerty), fotografię
Jestem osobą pozytywną, energetyczną - o barwnym charakterze.....
Agnieszka
Imię Agnieszka
Wiek 35
-
aaa
Imię aaa
Wiek 32
-
Ania
Imię Ania
Wiek 35
-
Monika
Imię Monika
Wiek 22
-
Dariusz
Imię Dariusz
Wiek 41
-
Jakub
Imię Jakub
Wiek 20
-
Katarzyna
Imię Katarzyna
Wiek 26
Cześć. Jestem osobą sympatyczną, lubię poznawać nowych ludzi, odwiedzać nowe miejsca, lubię sport. Zapraszam do kontaktu :)
Elwira
Imię Elwira
Wiek 30
-
Monika
Imię Monika
Wiek 25
-
Kamil
Imię Kamil
Wiek 18
Szukam porządnej dziewczyny lub przyjaciółki pisz nie gryze
Anna
Imię Anna
Wiek 26
-
Samanta
Imię Samanta
Wiek 18
Szukam bratniej duszy z okolic Opola :) Chetnie poszlabym z kims na kawe, piwo, pogadac. Moze jakas impreza?
Agnieszka
Imię Agnieszka
Wiek 38
-
Bogdan
Imię Bogdan
Wiek -
-
Izabela
Imię Izabela
Wiek 27
-
Kamila
Imię Kamila
Wiek 20
Hej, chętnie poznam nowych ludzi do pogadania, spacerowania, pojscia do kina,pubu
Magda
Imię Magda
Wiek 36
Jestem żona, mama, kobieta ;) z pasji trochę nurkuje , fotografuje na ile czas mi pozwala. Kocham podróże i bez nich trudno mi na dłuższa metę funkcjonować. Zawodów miałam sporo bo w jednym ciężko mi było wytrzymać, nie lubię monotonii. Najdłużej zajmowalam sie terapia uzależnień. Szukam osób z Warszawy - tylko i wyłącznie płci żeńskiej, które lubią spędzać czas na podróżach , wyjściach do kina , imprezach jednak nie potrzebują do tego alkoholu ani innych uzywek zmieniających świadomość i potrafią dobrze bawić się na trzeźwo.
kamil
Imię kamil
Wiek 20
-
Daniel
Imię Daniel
Wiek 22
Szukam towarzyszek miłych wieczorów ????
Arkadiusz Maciejun
Wiek 34
-
Ewa
Imię Ewa
Wiek 27
Luz, optymizm, normalność
Kamila
Imię Kamila
Wiek 25
-
Kasia
Imię Kasia
Wiek 25
-
Magda
Imię Magda
Wiek 37
Lubię czerpać z życia garściami i łapać każdą chwilę. Poza pracą za biurkiem staram się aktywnie spędzać czas. Rower, bieganie, rolki - to w mieście.
Poza miastem kocham góry - latem piesze wędrówki, zimą narty.
Przyjemność sprawiają mi podróże - nowe kultury, nowi ludzie, eksperymenty kulinarne.
Czasem dobrze też posiedzieć na sofie i pomilczeć. Wsłuchać się w siebie.
Marek
Imię Marek
Wiek 21
-
Alina
Imię Alina
Wiek 24
Szukam komunikacji do nauki języka
Ewa
Imię Ewa
Wiek 30
-
Oliwia
Imię Oliwia
Wiek 21
Jestem słodką dziewczyną

Ostatnio aktywni:

krystyna   Dariusz   mateusz   Adrianna   Patrycja   Joanna   jaro   Oli   Arkadiusz   Rafal   ANIA   Eliza   Dominik   Oskar   Anja   Izabela   Beata   Michał   Daniel  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry