Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Paweł
Imię Paweł
Wiek 25
-
Szymon
Imię Szymon
Wiek 21
Szukam kupla na piwo do pogadania
Ewa
Imię Ewa
Wiek 19
-
Jola
Imię Jola
Wiek 18
Szukam kogoś z kim mogłabym pogadać o wszytkim.
Patrycja
Imię Patrycja
Wiek 20
Witam Cię serdecznie na moim profilu :)
Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, ciekawą świata i innych ludzi.
Aktualnie uczę się i pracuję. Rozwój osobisty, jak i zawodowy jest dla mnie bardzo ważny. Chętnie biorę udział w różnych szkoleniach, warsztatach czy kongresach. Jednakże nie przekładam tego ponad moją rodzinę, przyjaciół, wartości moralne. Jestem pozytywnie nastawiona do życia i do innych ludzi :)
Chętnie pomagam innych, między innymi z tego względu pasjonuje się w przedmiotach psychologiczno-społecznych oraz medycznych.
Na razie tyle o mnie :)
Jesteś ciekawy/a ? Napisz :) Chętnie Cię poznam, podzielę się swoim pozytywnym nastawieniem i uraczę dobrym humorem.
Trzymaj się!
Anna
Imię Anna
Wiek 41
-
Barbara
Imię Barbara
Wiek -
-
Ada
Imię Ada
Wiek 23
-
Tomek
Imię Tomek
Wiek -
-
Olha
Imię Olha
Wiek 30
-
Monika
Imię Monika
Wiek 33
Witam, jestem trochę pomieszaną osóbką ;). Zdarza się, że bardziej ożywiona, elastyczna, potrafię być kontaktowa, zająć się organizacją, pełnić nawet funkcję lidera czasem. Ale z drugiej strony na to nakłada się bardziej refleksyjna powłoka ;p mnie, taka bujająca w obłokach, czasem wycofana zupełnie, nierozmowna, chodząca swoimi scieżkami, potrzebująca ciszy i spokoju. Z jednej strony lubię zajęcia typu programowanie, troche sie uczyłam, gdzie trzeba kombinować logicznie, wymyślać, ale z drugiej czasem po prostu chciałabym czegos bardziej żywego, spontanicznego, zróżnicowanego.. Same moje zainteresowania są takie właśnie z różnych beczek ;p Studiowałam matme, potem trochę programowania na własną rękę, ale mi odbiło, ze juz mam tych scisłych rzeczy dość i odeszłam od tego zupełnie na dłuższy okres, czułam sie tym zmęczona, jak stary człowiek, tylko bez morza;). Zaczęłam się uczyć angielskiego, zainteresowałam się tematami takimi jak medytacja, minfulness, co do mnie przylgnęło. Mam też lekkie zacięcie artystyczne, lubie czasem zrobić "coś z niczego", coś porysować np.. W wolnej chwili lubię czytać np biografie, pozycje popularnonaukowe - najchetniej coś z okolic kosmologii, trochę fizyki, bo to się łączy, psychologiczne, jakieś reportaże, pozycje podróżnicze, baśniowo-fantastyczno-surrealistyczne... Nie lubię kryminałów, dreszczowców, romansów. Od czasu do czasu lubie się gdzieś wybrać w nieznane, najlepiej stopem, z namiotem, z fajnymi ludźmi lub sama.. Mimo tego, że ogólnie jestem pozytywnie nastawiona i otwarta na ludzi, to czasem mnie wszyscy wkurzają i tak naprawde jestem nieśmiała i często przerażają mnie kontakty z ludzmi i zachowuję się jak dzikus ;) No tez nie zawsze to ogarniam u siebie ;) Nie jestem konfliktowa, raczej łagodna i spokojna z charakteru. Nie dlatego, że chcę w ten sposób być lubiana przez wszystkich, ale jestem chyba dość mocno wyrozumiała i tolerancyjna. Nie lubię za bardzo chodzić po górach, rzadko oglądam filmy, a w kinie to juz nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam, bo to mnie nudzi i wysiedzieć całego filmu nie mogę. Czego jeszcze nie lubie, to pływania kajakiem - też trzeba tam siedzieć jak kołek jak już się na to jezioro wypłynie ;) Nie widzę siebie w pracy typu sprzedawca, bo zawsze wcześniej czy później trafiają się produkty, które wg mnie nie są do bani i nie lubię takich rzeczy wciskać ludziom. Nie znam się na kolorach, jak to podobno kobiety się znają, znam głównie te podstawowe, reszte może i rozróżniam, ale nie znam nazw. Podobnie nie pamiętam imion, nazwisk np aktorów, piosenkarek itp, dat, nazw różnych rzeczy, bo to są szczegóły jakoś dla mnie nieistotne, do których nie przywiązuje takiej uwagi.
Czyli ogólnie trochę chaosu i trochę harmonii ;)
Dobrze się czuję w towarzystwie osób, które lubią patrzyć na świat z różnych perspektyw, nie oceniają tak ławo, nie generalizują i podchodzą do świata oraz ludzi z pozytywny nastawieniem.
Szukając kontaktów z ciekawymi ludźmi, interesujących wydarzeń zawędrowałam tutaj...
Sylwester
Imię Sylwester
Wiek 39
Warto mnie poznać
Joanna
Imię Joanna
Wiek -
-
Kamil
Imię Kamil
Wiek 33
-
Roksana
Imię Roksana
Wiek 22
-
Łukasz
Imię Łukasz
Wiek 31
Wiecznie siedze na spakowany plecaku. Problemy zabijam śmiechem. Spontaniczny ciekawy świata. Żyje jak by jutra nie było
Ewa
Imię Ewa
Wiek 43
Miła do czasu ???? traktuje ludzi z wzajemnością. Ale da się mnie lubić. Wesoła szczera lojalna
Joanna
Imię Joanna
Wiek 38
-
Weronika
Imię Weronika
Wiek 29
-
Urszula
Imię Urszula
Wiek -
Wesoła i trochę szalona, często gęsto uśmiechnięta, zaczynająca nowe życie. Chętnie poznam pozytywnie zakręconych ludzi do spędzania wolnego czasu.
Mateusz
Imię Mateusz
Wiek 26
Hej.Mam na imię Mateusz mam 26 lat. Jestem miłym kulturalnym sympatycznym chłopakiem. Pozdrawiam cię serdecznie i zapraszam do kontaktu:)
Grzegorz
Imię Grzegorz
Wiek 26
Wart poznania młody szalony chłopak szukam nowych znajomych :)
Robert
Imię Robert
Wiek 42
-
Bartek
Imię Bartek
Wiek 34
-
krzysztof
Imię krzysztof
Wiek 27
-
Łukasz
Imię Łukasz
Wiek 27
Lubię koncerty, kino, teatr oraz imprezy :)
Magdalena
Imię Magdalena
Wiek 39
-
Anna
Imię Anna
Wiek 34
-
Kamil
Imię Kamil
Wiek 33
-
Marcin
Imię Marcin
Wiek 38
-
Agnieszka
Imię Agnieszka
Wiek 42
Jestem wesoła 40-latka +, lubie książkę ,kino, spacery sport a moją miłością i pasja jest fitness, który uprawiam bardzo baaardzo długo :)))
Izabela
Imię Izabela
Wiek 25
-
Ania
Imię Ania
Wiek 25
-
Sylwia
Imię Sylwia
Wiek 39
-
Tetiana Hryshchuk
Wiek 21
-
Ania
Imię Ania
Wiek 29
-
Olga
Imię Olga
Wiek 23
-
Jacek
Imię Jacek
Wiek 45
Poznaj, a sama sie przekonasz.
Emilia
Imię Emilia
Wiek 37
-
Karolina
Imię Karolina
Wiek 25
-
artur
Imię artur
Wiek 22
-
diego.misiek
Wiek 46
Hello;
normalny brunet, czarne oczy, 178/83
nie gryzę :)
MagnoliaJA
Wiek 52
-
Ania
Imię Ania
Wiek 25
-
Piotr
Imię Piotr
Wiek 28
Cześć Chciałbym tutaj poznać fajne i miłe osoby z którymi mógłbym miło spędzać czas Ja jestem bardzo otwartą osobą na różne formy spędzania wolnego czasu Umiem się dostosować do osób które obok mnie przebprzebywają To jest mój numer telefonu 537 864 059 Napisz Pozdrawiam
Katarzyna
Imię Katarzyna
Wiek 29
-
Tomek
Imię Tomek
Wiek 37
Jestem
Czarek
Imię Czarek
Wiek 18
-

Ostatnio aktywni:

Maria   andrzej   Gosia pozoga   KamaKama   Mariusz   Sylwia   zeanb   Wojtek   Patryk   Elwira   Klaudia   Radek   Kuba   Monika   Andrzej   Szaka   Marika   Daniel   Julia  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry