Przypomnieć login?   Zarejestruj się  


Gospodarze to filar naszych spotkań. Jest to osoba odpowiedzialna za organizację danego spotkania. Zwykle przychodzi na miejsce kilkanaście minut wcześniej po to aby zająć miejsce i dopilnować aby całe wydarzenie odbyło się zgodnie z opisem na stronie.

Przywita się z każdym uczestnikiem oraz przedstawi obecnym już osobą.
Wprowadzi każdego uczestnika w szczegóły danego spotkania.
Doradzi, pomoże, zrobi co może aby każde spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Gospodarz
Opis
Wojtek
Imię Wojtek
Wiek 34
Wielbiciel adrenaliny, nie potrafi usiedzieć w miejscu, wszędzie go pełno. Zawsze uśmiechnięty i wesoły. Potrafi pogadać z każdym.
Specjalizacja: Wieczorne wyjścia, kolacje oraz sporty na świeżym powietrzu.
Agnieszka
Imię Agnieszka
Wiek 33
Pogodna i towarzyska. Lubi poznawać nowych ludzi i nowe ciekawe miejsca. Optymistycznie nastawiona do życia. Pozytywnie zakręcona.
Specjalizacja: wieczorne wyjścia, kolacje.
Piotrek
Imię Piotrek
Wiek -
Pasjonat podróży. Lubię poznawać nowych ludzi i ekscytujące miejsca. Interesuje się sportami motorowymi oraz aktywnym spędzaniem czasu.
Specjalizacja: Wieczorne wyjścia do PUBu oraz aktywne spędzanie czasu.
Lidka
Imię Lidka
Wiek -
Pasjonatka zdrowego stylu życia, uwielbia kreatywność i nieszablonowe pomysły na spędzanie wolnego czasu. Inspiracje czerpie w czasie spotkań z ludźmi oraz podróżując.
Specjalizacja: Wieczorne spotkania przy muzyce i rysunku, warsztaty relaksacyjne.
Działa również w stowarzyszeniu: www.spinstw.pl
www.spinstw.pl
Iza
Imię Iza
Wiek -
Lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętnie uczy się nowych rzeczy i uważa, że ciekawość nie jest pierwszym stopniem do piekła:). Dba o to, aby zachować w sobie cząstkę radosnego i niesfornego dziecka.
Od dziesięciu lat miłośniczka świniaków morskich.
Specjalizacja: Aktywny odpoczynek, nieszablonowe wyjścia.
Krzysiek
Imię Krzysiek
Wiek 32
Otwarty i towarzyski, wszędzie go pełno. Z przyjemnością poznaje nowych ludzi. wielbiciel zarówno długich szalonych nocy jak i spokojnego popołudnia przy kawie lub na spacerze.
Specjalizuje się w organizowaniu spotkań bilardowych, ale to nie jest jego ostatnie słowo ;)
Magda
Imię Magda
Wiek -
Jestem otwarta na ludzi i nowe znajomości. Uwielbiam słuchać jak opowiadają o swoich pasjach niezmiennie zaskoczona ich różnorodnością. Lubię uczestniczyć w imprezach tanecznych, kolacjach i spotkaniach przy planszówkach. Sama organizuję warsztaty integracyjne i wyjścia do teatru.
Monika
Imię Monika
Wiek -
Fanka tańca, kina i teatru. Uwielbiam spotykać nowych ludzi, rozmawiać i podejmować ciekawe wyzwania ;-).
Wieczna optymistka z abstrakcyjnym poczuciem humoru( z głową w piekarniku szukałam gazu w kuchence elektrycznej ;-))
Bartek
Imię Bartek
Wiek 32
Pasjonat sztuk walki i kina. Uwielbia aktywnie spędzić czas. Towarzysko, serdeczny i chętny do pomocy. Na spotkania i wyjścia nie musi być dwa razy namawiany.
Specjalizacja: aktywne spędzanie czasu.
Małgosia
Imię Małgosia
Wiek -
Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi.
Immy
Imię Immy
Wiek 30
Pochodzi z New Delhi w Indiach. Kocha podróżowanie i poznawanie nowych osób. Chętnie poznaje nowe kultury i zawsze jest pozytywnie nastawiony do życia.

Specjalizacja: Indyjskie Kolacje oraz wieczorne wyjścia.

Indian guy from New Delhi who love traveling and always open to meet new people with same open mindset. He love to explore new culture and always motivated to enjoy life.
Expertise: Taste of great Indian food and night life in Warsaw.
Anna
Imię Anna
Wiek 32
-
Tatiana
Imię Tatiana
Wiek -
-
Mirek
Imię Mirek
Wiek 34
-
Olek
Imię Olek
Wiek -
Miłośnik historii Warszawy. Mam dziesięć pomysłów na godzinę, jak spędzić fajnie czas. Uwielbiam organizować wszelkiego rodzaju wyjścia.
Na co dzień jestem przewodnikiem miejskim prowadzącym Wesołe spacery po Warszawie nie tylko dla Towarzysko.pl www.wesolespacerypowarszawie.pl
Mariusz
Imię Mariusz
Wiek -
-
Ela
Imię Ela
Wiek 55
Lubię śpiewać, tańczyć... poczuć smak pomarańczy :)) -trochę szalona optymistka ;)) mająca wiecznie 18-naście lat :) ;) :)

U W A G A ;) !!!!!!!!!
Jeśli jesteś T U T A J zarejestrowana/y ---a wolisz towarzystwo osób 40+++++++++++++++++++ zapraszam do rozmowy, ZGŁASZAJCIE SIĘ DO MNIE, mam zapał do tego, by dla takiej kategorii wiekowej organizować choćby Dyskoteki Dorosłego Człowieka (znalazłam fajne miejsce z ciekawą muzyką) -------------WYJDŹCIE Z 'CIENIA' i też BAWMY SIĘ :) ;) !!!


...ostatnio polubiłam kino :) tak więc zapraszam do rozmowy nawet przed seansem, jak również i do czytania moich komentarzy po kolejnym obejrzanym filmie (czasem przed :), każdy ma inne wrażenia i przeżyte emocje.. każde z nas inaczej odbiera...
Zachęcam Cię też do T w o j e g o osobliwego odbioru tego, co zobaczyć możesz na dużym ekranie i Twojego komentarza :) z ciekawością go przeczytam.

Kochani -nawet jak się mieszka poza Warszawą- można znaleźć czas na poznawanie nowych osób i pobycie z tymi, których wcześniej poznałam.

Chętnie do Was wracam, jesteście fajni, miło i wesoło w naszej 'towarzyskiej' grupce -spędzam czas. Może czasem 'urwę się -tak- po a n g i e l s k u' ale tylko dlatego, że mam trudności w powrocie do domku -choć chętnie zostałabym z wami do końca... np. na wspólnych (w naszej duuuużej towarzyskiej grupce) wydarzeniach związanych z biesiadą i tańczeniem...
Dlatego też mam taką s k r o m n ą nadzieję, że ZNAJDZIE się KTOŚ -kto mnie 'przygarnie na chwilę' -taką r o z b a w i o n ą, roztańczoną- kiedy nie mam już czym wrócić do mojego domku w Mińsku Mazowieckim :)

Pozdrawiam wszystkich :) i do zobaczenia........... na kolejnym naszym fajnym, wspólnym wydarzeniu.
Daniel l
Imię Daniel l
Wiek 37
Lubię spotkania ze znajomymi, wspólne warsztaty, grę aktorską. Szukam osób, które dzielą moje zainteresowania.
Agnieszka
Imię Agnieszka
Wiek 36
Realistka patrząca pozytywnie na świat . Otwarta na poznawanie nowych osób i miejsc.
Anya
Imię Anya
Wiek -
...nawet gdyby na zewnątrz nie było już żadnego dżwięku to w głowie całe orkiestry... ( z "Tańcząc w ciemnościach" ) : ) Chciałabym podzielić się darem który otrzymałam i jestem wdzięczna : )...a z drugiej strony także jako odbiorca muzyki chętnie zorganizuje wyjścia a nawet wyjazdy z nutką w tle : ))
Agata
Imię Agata
Wiek 25
Uśmiechnięta i pozytywna wariatka :). Towarzyska i zawsze chętna na poznanie nowych osób. Hobbystycznie jak i zawodowo pani fotograf ;)
Specjalizacja - warsztaty fotograficzne, wystawy fotograficzne.
Dorota
Imię Dorota
Wiek 33
-
Anna
Imię Anna
Wiek 41
Jestem kontaktową osobą, lubiącą aktywnie spędzać czas, otwartą na nowe aspekty życia i nowe znajomości...

Ostatnio aktywni:

Ola   Remigiusz   Piotr   Żrebaczek   Monika   Natalia   Alba1234   Robert,R   kacper   Konstanty   Mariusz   Ola   ernest   Piotrek   Wiola   Marian   Aleksandra90   Edyta   Małgorzata  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry