Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Wydarzenia, które już się odbyły

Sporkajmy się, czyli rozmowy przy piwie i nie tylko.

Idealna okazja by poznać się wzajeminie. Spędzić czas w dobrym gronie na świeżym powietrzu.

Luźna atmosfera, wspólny stolik pozwala na szybkie dołączenie się do rozmowy na kązdy temat.

 

Tym razem zapraszamy do Pubu Bolek, który mieści się na skraju Pola Mokotowskiego.

Mamy zarezerwaowane miejsce na tarasie, więc to idealne miejsce by posiedzieć pod dachem a jednak w otoczeniu zieleni.

 

Czekamy na Was od 18:00.

Strona klubu: http://www.bolek.pub/pl

Dojazd: tramwaj do przystanku "Bibltioteka Narodowa" lub metro przystanek "Pole Mokotowskie".

Kiedy sobota, 12, maj 2018
Zarejestrowani 16    [Lista uczestników]
Miejsce: Pub Bolek

Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym kultowym wydarzeniu portalu Towarzysko.pl

 

Spotkania w tym miejscu nalezą do najbardziej udanych bo można się poznać nie tylko przy rozmowe i dobrych trunkach i jedzeniu a także przy tańcu który bardzo łączy ludzi. 

 

Lolal oferuje dwa bary z dobrymi trunkami i świetnym jedzieniem i sale taneczna z muzyką na żywo. 

 

Obsługa zaprowadzi Was do stolika na hasło "Towarzysko.pl" a na stoiiku będzie nasze logo także nie miejcie obaw- traficie do nas bez pudła .

 

Lokal nie gwarantuje stolika w sali z zespołe jednak gospodrz zrobi wszystko aby stolik jednak był dpostepny w tej sali. 

 

Gdyby ktoś potrzebował kontakt do gospodarza proszę pisać wiadomośćprywatną.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

 JESLI KTOŚ SIE BOI ZE NIE MA MIEJSC NA LIŚCIE A CHCE PRZYJSC I POZNAĆ NOWYCH LUDZI TO ZAPRASZAMY!!

Kiedy sobota, 28, kwiecień 2018
Zarejestrowani 10    [Lista uczestników]
Miejsce: Pub Lolek (Pole Mokotowskie)

Powracaja coroczne zajęcia z samoobrony. Zapraszamy wszytich bez względu na wiek czy kondycje fuzyczną do nauki samoobrony oczywiście pod  egida wspołnej zabawy.

Podczas zajęc instruktor przekaze wiedze na temat filozofii samoobrony, pokaze rózne rodzaje chwytów udezrzeń czy kopnięc które pomogą czuc sie swobodbie i bezpiecznie.

Dla mająych obawy:

-NIE KOPIEMY SIEBIE TYLKO TARCZE czyli BRAK ŚINIAKÓW

-NIE RZUCAMY SIĘ NA ZIEMIE

Na kazdych kolejnych zajęciach techniki bęa powtarzane, więc jęsli ktoś w innym terminie będzie chiał dołączyć to bez obaw. 

Nasz instruktor i jednocześnie gosodarz wydarzenia od 15 lat trenuje samoobrone także zadba o profesjonalnosc nauki i zdobywanie wiedzy poprzez WYŁĄCZNIE  świetną zabawę. 

 

Zajęcia potrawja maksymalnie 2 godz. 

 

Spotykamy sie przy pubie Zielona Gęś (metro pole mokotowksie) o godz 11. Czekamy około 15 minut  i potem ruszamy na polankę gdzie odbędą się zajęcia. 

 

Jeśli nię będzie już miejsca do zapisów to i tak serdecznie zapraszamy na zajęcia.  

Z TYTYUIŁU AKTYWNOSĆI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU WYDARZENIE MOŻE ZOSTAĆ ODWOŁANE W PRZYPADKU ZŁEJ POGODY. 

Wszelkie pytania można kierowac w wiadomości prywatnej lub komentarzu do wydarzenia.

ZAPRASZAMY!!

 

 

Kiedy sobota, 21, kwiecień 2018
Zarejestrowani 4    [Lista uczestników]
Miejsce: Pole Mokotowskie

Jeśli chcecie zasmakować w kuchnii wywądzącej się z czasów Cesarstwa Magul, w którym to mistrzowie kuchni musieli zadowolić potężnych Maharadżów, to zapraszam Was do nowej restaruacji na warszawskiej Woli o nazwie "Kurkuma". Podają tu barwne, kolorowe, aromatyczne potrawy, przyprawione chilii, kolendrą, imbirem. Takie spotkanie do doskonała okazja, aby pogadać, wyluzować i lepiej się poznać.

Mam zarezerowany stolik na 10 osób na godzinę 18:30 w piątek trzynastego ;) .Mam zapewnienie obsługi , że rachunki przy jednym stoliku będą rozdzielane, więc nie ma powodu do paniki, że ktoś zapłaci za to czego nie zjadł!!!

Zapisy na to wydarzenie -2 tygodnie przed terminiem, czyli 30.03.2018!!

Kiedy piątek, 13, kwiecień 2018
Zarejestrowani 5    [Lista uczestników]
Miejsce: Kurkuma - Restauracja Indyjska

Munchkin

To bezczelna parodia, która pozwoli Ci rozkoszować się magią gier fabularnych bez tego durnego odgrywania postaci! Gra polega na wcieleniu sie w postać nieustraszonego poszukiwacza przygód, penetrowaniu (wraz z drużyną) tajemniczych podziemi, przeszukiwaniu komnat i lochów, wykańczaniu pojawiających się tam potworów, oszukiwaniu kumpli z drużyny, zbieraniu skarbów i poziomów swojej postaci.

Mimo poważnego celu gry - wygrania, gra jest bardzo śmieszna. Napotkać można przeciwnikia takiego jak: Orcza Zołza, Mordossacz, Forumowy Troll,, Prawnicy.

Zaprszamy wszystkich bez wzgledu na dośiwadczenie w tej czy innej grze.
Zasady są proste i gospodarz będzie je tłumaczył przed rozpoczęciem gry. Wygrana nie zależy od doświadczenia tylko od sprytu i szczęścia (losujemy karty).

Przyjemność gry czerpiemy nie tylko z wygranej lecz z uczestnictwa w przygodzie.

Kiedy środa, 11, kwiecień 2018
Zarejestrowani 2    [Lista uczestników]
Miejsce: Alternatywa Cafe

Zapraszamy na parę przyjemnych chwil przy zielonym suknie. Bilard to nie tylko gra wymagająca precyzji i koncentracji, to także świetna zabawa w dużym gronie osób. Zarezerwowanych będziemy mieli parę stołów, dobieramy się w pary, trójki i czwórki i gramy! Tych którzy jeszcze nie mieli okazji grać w bilard, również zapraszamy, obiecujemy instruktaż od bardziej doświadczonych graczy. Jeśli brakuje odwagi to można pełnić rolę kibica. Gwarantujemy wieczór pełen zabawy!

PS. Dodatkowa informacja o miejscu spotkania: Klub znajduje się w pasażu na ul. Pańskiej, dostać się do niego można szukając schodków z barierką, znajdujących się w pobliżu apteki. Wejście przez przeszklone drzwi a nastepnie schodami na 1 piętro.

Kiedy sobota, 07, kwiecień 2018
Zarejestrowani 7    [Lista uczestników]
Miejsce: Arena Klub Bilardowy

Zapraszamy na wycieczkę po Warszawskiej Pradze. To magiczne miejsce. Przyciąga swoją egoztyką. Wyjątkowy klimat zawdzięcza temu, że ocalała z pożogi wojennej.To jedyne miejsce gdzie można poczuć ducha dawnej Warszawy.

Klimat spotkania niby historyczny i poważny ale przewodnicy zapewniają dobrą zabawę.

Ze wzgledu na charakter dzialania Towarzyszko nie możemy zarezerwować miejsc.

Prosimy, by każdy uczestnik zapisał się indywidualnie na stronie organizatora wycieczki:

 http://wpt1313.com/wycieczki/ogorkiem-po-warszawie/

 

Będziemy na was czekać od godziny 10:30 na placu Defilad przy schodach do Pałacu Kultury. O 10:45 podejdziemy do autobusu. Wycieczka zacznie się o 11:00

 

Kiedy sobota, 07, kwiecień 2018
Zarejestrowani 1    [Lista uczestników]
Miejsce: Plac Defilad

Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym kultowym wydarzeniu portalu Towarzysko.pl

 Spotkania w tym miejscu nalezą do najbardziej udanych bo można się poznać nie tylko przy rozmowe i dobrych trunkach i jedzeniu a także przy tańcu który bardzo łączy ludzi. 

Lolal oferuje dwa bary z dobrymi trunkami i świetnym jedzieniem i sale taneczna z muzyką na żywo. 

Zachecamy do punktualnego przyjscia ponieważ zespol gra od godz. 21 i do tego czasu będze można porozmawiac w zupełnej ciszy. 

Obsługa zaprowadzi Was do stolika na hasło "Towarzysko.pl" a na stoiiku będzie nasze logo także nie miejcie obaw- traficie do nas bez pudła .

Lokal nie gwarantuje stolika w sali z zespołe jednak gospodrz zrobi wszystko aby stolik jednak był dpostepny w tej sali. 

 

Gdyby ktoś potrzebował kontakt do gospodarza proszę pisać wiadomośćprywatną.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

 JESLI KTOŚ SIE BOI ZE NIE MA MIEJSC NA LIŚCIE A CHCE PRZYJSC I POZNAĆ NOWYCH LUDZI TO ZAPRASZAMY!!

 

Kiedy sobota, 24, marzec 2018
Zarejestrowani 17    [Lista uczestników]
Miejsce: Pub Lolek (Pole Mokotowskie)

Zapraszamy wszystkich chętnych, którym w duszy gra muzyka na wieczór karaoke. Poczuj sięjak gwiazda estrady i zaśpiewaj ulubioną piosenkę przy głośnym aplauzie i wsparciu znajomych. Jeśli nie masz ochoty na publiczne występy - śpiewanie wspólnie przystoliku jest mile wskazane :)

Dla amoatorów parkietu tanecznego też coś się znajdzie ;)

Spędź miło wieczór przy dobrym piwie i fajnej muzyce :)

Wpadnij do Przejścia!!!!

Kiedy piątek, 16, marzec 2018
Zarejestrowani 9    [Lista uczestników]
Miejsce: Pub Przejście

W sobotni wieczór zapraszamy na nowe otwarcie z towarzysko, czyli spotkanie  pod tytułem„Wieczorek zapoznawczy”. Po raz pierwszy  spotykamy się w  Alternatywa Cafe. To klimatyczne miejsce w samym centrum Warszawy, jednak odrobinę odsunięte od zgiełku ruchliwych ulic.

Alternatywa Cafe to niepowtarzalny klimat-nieporównywalny do żadnego ze znanych miejsc i to właśnie sprawia, że czujesz się, jak u siebie. Tak po prostu. Wchodzisz do ciepłego, przyjaznego lokalu. Zza baru witają Cię uśmiechnięte twarze. W Alternatywa Cafe można znaleźć całą gammę alkoholi, jak i tych bezalkoholowych, znajdzie się też coś dla głodożerców!

Szczególnie zapraszamy osoby, które nie miały okazji być jeszcze na żadnym z naszych wydarzeń. Ten wieczór będzie idealną okazją, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych spotkań i funkcjonowania serwisu, jako całości.

Czekamy na Was od 19:00

Szukajcie nas na hasło : towarszysko.pl u obsługi.

Kiedy sobota, 10, marzec 2018
Zarejestrowani 27    [Lista uczestników]
Miejsce: Alternatywa Cafe

Spotkania na kolacjach wpisały się na stałe w grafik naszych spotkań. Cel jest zawsze ten sam poszukiwanie nowych, ciekawych miejsc gdzie można usiąść, porozmawiać, poznać się i spróbować dobrego jedzenia. Tym razem zapraszamy do nowej indyjskiej restauracji.

To niesamowita okazja poznać smaki tego przepięknego kraju bez potrzeby organizowania wyjazdu. Nic tak nie sprzyja zawieraniu nowych znajomości jak wspólny posiłek. Dołącz do nas a pewno nie będzie nudno!

Kiedy piątek, 02, marzec 2018
Zarejestrowani 7    [Lista uczestników]
Miejsce: Parivar Restauracja
Paolo Genovese, autora włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"! Tajemniczy mężczyzna codziennie siedzi przy tym samym stoliku w tej samej restauracji, rozmawiając z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc. Każdy z gości okazuje się czegoś pragnąć, ma marzenie trudne w realizacji, jeśli w ogóle nie niemożliwe. Jednak dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. Ale warunkiem jest wykonanie specjalnego zadania, dzięki czemu spełni najskrytsze życzenie.

Paolo Genovese, autor włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" powraca filmem „The Place”. Tym razem akcja toczy się w restauracji, gdzie tajemniczy mężczyzna codziennie siedzi przy tym samym stoliku, rozmawiając z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc. Każdy z gości okazuje się czegoś pragnąć, ma marzenie trudne w realizacji… (skąd to znamy?;)) Jednak dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. Ale warunkiem jest wykonanie specjalnego zadania…

Co jesteśmy w stanie zrobić, żeby dostać to, czego chcemy? Jak okrutni możemy się okazać? Dlaczego nasze marzenia mają być warte czyjegoś życia? - te pytania swoim bohaterom i nam – widzom, którzy w najbliższy czwartek wybiorą się na ten film zadaje reżyser.

 

Seans rozpoczyna się o 19:15 natomiast ja będę czekać na Was od 18:20 w kinowej kawiarni abyśmy mieli czas na zapoznanie się, rozmowę oraz zakup biletów. Mamy zarezerwowane 8 miejsc, bilety w cenie 15 zł. Gorąco zapraszam

 

Paolo Genovese, autora włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"! Tajemniczy mężczyzna codziennie siedzi przy tym samym stoliku w tej samej restauracji, rozmawiając z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc. Każdy z gości okazuje się czegoś pragnąć, ma marzenie trudne w realizacji, jeśli w ogóle nie niemożliwe. Jednak dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. Ale warunkiem jest wykonanie specjalnego zadania, dzięki czemu spełni najskrytsze życzen
Kiedy czwartek, 01, marzec 2018
Zarejestrowani 2    [Lista uczestników]
Miejsce: Kino Luna

Miewasz czasem dziwne lub co najmniej niestandardowe pomysły? Nie cierpisz nudy i lubisz mieć motywację do działania? Szukasz nowego, kreatywnego hobby? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na warsztaty z podstaw improwizacji, które są adresowane do takich osób jak Ty!

Uwierz, że nic tak nie pomaga na zimową chandrę jak śmiech i sceniczna adrenalina! Możesz ją poczuć na naszych warsztatach improwizacji, gdzie razem z osobami podobnymi do Ciebie stworzycie scenki, które będziecie wymyślać na żywo.

Dzięki warsztatom z podstaw improwizacji:

- nauczysz się reagować spontanicznie,
- dowiesz się, jak podejmować decyzje szybko,
- poznasz potęgę pozytywnego działania,
- pokonasz tremę i nieśmiałość,
- rozwiniesz swoją otwartość i kreatywność,
- dasz sobie prawo, by zaskoczyć siebie i innych!
Zajęcia odbywają się w sali ze sceną. Wymagane obuwie na zmianę lub ćwiczymy bez obuwia (jest wykładzina).
Wymagany wygodny, nieoficjalny ubiór, niekrępujący ruchów.
MIEJSCE: Teatr Improwizacji Pan Wigwam, ul, Schillera 6/10. Wejście przez bramę od strony ul. Długiej 19, domofon: 610.
DATA i GODZINA: 28 lutego 2018 (środa) 18:30- 20.30
PROWADZĄCY: Daniel Siedlecki
WSTĘP: za free, jak ktoś chce może rzucić pieniążek za sam wynajem sali
ZA DARMO: kawa, herbata, dobry humor :)

Kiedy środa, 28, luty 2018
Zarejestrowani 1    [Lista uczestników]
Miejsce: Teatr Improwizacji Pan Wigwam (Wejście przez bramę od ul. Długiej 19)

Zapraszam na amatorską wizytę na lodowisku.

By się dobrze bawić nie trzeba umieć jeździć na łyżwach:) Każdy jest w stanie opanować proste poruszanie się w przód, w czym w miarę możliwości pomogę.

Na tym lodowisku nie płaci się za wstęp więc można jeździć 10 minut lub 2 godziny. Można również zrobić sobie przerwę.

Jedyny koszt to wypożyczenie łyżew:

10 zł za godzinę

+5 zł za kolejne pół godziny.

Kiedy poniedziałek, 19, luty 2018
Zarejestrowani 2    [Lista uczestników]
Miejsce: PKiN

We wtorkowy wieczór zapraszamy na wspólną kolacje we włoskim stylu. Od dawna wiadomo, że nic tak nie sprzyja zawieraniu nowych znajomości jak wspólny posiłek. Vapiano to restauracja o wysokim standardzie dań, otwartej na indywidualne życzenia gości. Nie obowiązuje tam dress code więc każdy może czuć się swobodnie. Pizze, pasty, sałaty, zupy czy antipasti gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli nie będziesz głodna/y możesz spokojnie posiedzieć z nami przy kawie, herbacie lub innych napojach także alkoholowych.

Vapiano to również nowatorski system zamawiania i płatności. Każdy z gości otrzymuje specjalną kartę a dania zamawia się bezpośrednio w jednym ze kilku bufetów. Na koniec przy wyjściu okazujemy kartę i płacimy rachunek.

Dołącz do nas ! Z nami na pewno nie będzie nudno. Drobne spóźnienia dopuszczalne ;)

Kiedy czwartek, 15, luty 2018
Zarejestrowani 5    [Lista uczestników]
Miejsce: Vapiano - Centrum

Ostatnio aktywni:

Krzysiek   Jakub   Mirek   Izabela   Ewa   Małgorzata   Andrzej   piotr   krzysiek   Mariola   Lena   Wojtek   Bartek   SYLWIA   ania   Weronika   Szymon   Giustina   Aga  
Zobacz więcej: kliknij
Wróć do góry